29.9.2017 - Děkanský den

Mezinárodní elektronická vědecká konference 2017 „Autoevaluační kultura a kvalita vzdělávání“

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. pořádá ve spolupráci s Katedrou didaktiky ekonomických předmětů FFÚ VŠE v Praze a Katedrou pedagogiky NHF Ekonomické univerzity v Bratislavě mezinárodní vědeckou konferenci „Autoevaluační kultura a kvalita vzdělávání“, která bude probíhat elektronickou formou.

Cílem konference je poukázat na budoucí směřování českého i slovenského odborného školství a představit soudobý pohled na kvalitu vzdělávání, využití moderních koncepcí vzdělávání a evaluační kulturu v prostředí sekundárního a terciárního vzdělávání.

Mezinárodní vědecká konference je výstupem vědeckých projektů:

„Autoevaluační rámec a evaluační kultura jako vědecky podložený základ pedagogické komunikace v systému řízení kvality v podmínkách profesně orientované vysoké školy“, reg. č. GA/2016/9 financovaného Radou Grantové agentury Akademické aliance;

„Modely projektového vyučovania v odborných ekonomických predmetoch“, reg. č. 022EU-4/2016 financovaného Kultúrnou a edukačnou grantovou agentúrou MŠVVaŠ SR.

Účast na konferenci je zcela zdarma. Konference je možné se zúčastnit zasláním příspěvku.

Příspěvky budou publikovány v recenzovaném sborníku, který bude zveřejněn vydavatelstvím Extrasystem Praha. Vybrané recenzované příspěvky s kladným hodnocením obou recenzentů budou po rozšíření zaslány do časopisu s indexací v databázi ERIH plus.

Více informací zde.