15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Mezinárodní vědecká konference „Schola nova, quo vadis?“ s workshopem

Katedra didaktiky ekonomických předmětů VŠE v Praze pořádá ve spolupráci s Katedrou pedagogiky Ekonomickej univerzity Bratislava a Vysokou školou obchodní Praha, o. p. s. mezinárodní vědeckou konferenci „Schola nova, quo vadis?“ při příležitosti 25. výročí Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze a 55. výročí Katedry pedagogiky EU Bratislava.

Součástí konference bude workshop určený učitelům ekonomických předmětů středních a vysokých škol s názvem „Využití aktivizujících metod a interaktivní tabule ve výuce ekonomických předmětů“.

Setkání bude uskutečněno v pondělí 7. listopadu 2016 v budově Vysoké školy ekonomické v Praze (zasedací místnost č. 20 NB, sekce „Práce s interaktivní tabulí ve výuce ekonomických předmětů“ v rámci workshopu proběhne v zasedací místnosti č. 139 NB).

Bližší informace o konferenci jsou k dispozici zde.