Inovační týden na KDEP

Katedra didaktiky ekonomických předmětů připravila pro Inovační týden akci ve formě workshopu o deskových hrách. Workshop proběhl pod vedením Jana Bureše ze společnosti Mise HERo, s.r.o. Velká část workshopu byla věnovaná deskové hře Networker Global, kterou měli účastníci možnost si sami vyzkoušet.

V rámci inovačního týdne se studentky a studenti předmětu „Didaktika výukových předmětů Junior Achievement“ zúčastnili Veletrhu JA EXPO pod záštitou organizace JA Czech.

Členové katedry didaktiky ekonomických předmětů zorganizovali v rámci inovačního týdne pro studenty navazujícího magisterského studijního programu „Učitelství ekonomických předmětů pro střední školy“ turistický výlet do okolí Karlštejna.