Ještě jste se nerozhodli, jakou vedlejší specializaci studovat?

Vedlejší specializace „Vzdělávání ve financích a účetnictví“

Co byste řekli na příležitost získat během studia dvojí zajímavou a v praxi žádanou kvalifikaci, kromě ekonomického vzdělání si osvojit lektorské dovednosti, které lze uplatnit v profesním vzdělávání jako manažeři firemního vzdělávání, jako organizátoři vzdělávacích akcí, jako lektoři, mentoři, kouči, metodici dalšího vzdělávání? Chtěli byste významně zdokonalit své komunikační a prezentační dovednosti? Máte zájem rozvinout své manažerské dovednosti osvojením si různých strategií učení a profesního vzdělávání?

Máte-li ambici na sobě dále pracovat, vidíte-li ve vzdělávání budoucnost, chcete-li rozvinout své dovednosti, schopnosti a profesní kompetence a otevřít si tak cestu k perspektivnímu pracovnímu uplatnění, přihlaste se na vedlejší specializaci Vzdělávání ve financích a účetnictví.

Jako bonus vám nabízíme souběžně získat také úplnou pedagogickou kvalifikaci pro vyučování ekonomických předmětů na středních a vyšších odborných školách a finanční gramotnost na základních školách, přičemž studijní plán Doplňujícího pedagogického studia (viz. https://kdep.vse.cz/akce-pro-verejnost/doplnujici-pedagogicke-studium/) se s obsahem této vedlejší specializace z 80 % kryje. Jako studenti VŠE jste navíc osvobozeni od plné platby za studium. Pro bližší informace pište na katarina.krelova@vse.cz