NOVÁ PŘÍLEŽITOST: Vedlejší specializace Vzdělávání ve financích a účetnictví

Co byste řekli na příležitost získat během studia dvojí zajímavou a v praxi žádanou kvalifikaci, kromě ekonomického vzdělání si osvojit lektorské dovednosti, které lze uplatnit v profesním vzdělávání jako manažeři firemního vzdělávání, jako organizátoři vzdělávacích akcí, jako lektoři, mentoři, kouči, metodici dalšího vzdělávání?

Chtěli byste významně zdokonalit své komunikační a prezentační dovednosti?

Máte zájem rozvinout své manažerské dovednosti osvojením si různých strategií učení a profesního vzdělávání?

Máte-li ambici na sobě dále pracovat, vidíte-li ve vzdělávání budoucnost, chcete-li rozvinout své dovednosti, schopnosti a profesní kompetence a otevřít si tak cestu k perspektivnímu pracovnímu uplatnění, přihlaste se na vedlejší specializaci Vzdělávání ve financích a účetnictví.

Jako bonus vám nabízíme souběžně získat také úplnou pedagogickou kvalifikaci pro vyučování ekonomických předmětů na středních a vyšších odborných školách, přičemž studijní plán Doplňujícího pedagogického studia (viz https://kdep.vse.cz/akce-pro-verejnost/doplnujici-pedagogicke-studium/) se s obsahem této vedlejší specializace z 90 % kryje. Jako studenti VŠE jste navíc osvobozeni od plné platby za studium, což je v současné době 18.000,- Kč.

Pro bližší informace pište na katarina.krelova@vse.cz.