Projekt MENTRA úspěšně pokračuje: Zahájení třetího roku řešení projektu

Ve dnech 6. až 9. září 2022 se sešli účastníci projektu MENTRA ze šesti evropských univerzit (v hotelu Galant, Lednice na Moravě), aby jednak zhodnotili svoji tvůrčí činnost po dvou letech řešení projektu a aby jednak školili jednotlivé účastníky v aktivitách, které jsou součástí intelektuálního výstupu – metodické knihy určené mentorům. Kniha se ve čtvrtek 8. 9. během dopoledního jednání dočkala křtu, jejím kmotrem byla prof. Zdenka Gadušová, hlavní koordinátorka projektu Mentor Training (z UKF v Nitře). V Lednici se křtila rovněž verze maďarská.

Naši „alma mater“ zastupovali na školení MENTRA tři pracovníci KDEP: Alena Králová, Katarína Krpálková Krelová a Libor Pavera.
Za pražskou VŠE vedli čtvrteční dopolední seminář Katarína Krpálková Krelová (o sebereflexi mentora) a Libor Pavera (o non-verbální komunikaci v práci mentora).
Printová verze publikace bude dostupná v Knihovně VŠE. Dostupná je rovněž v elektronické podobě na stránkách projektu hlavního koordinátora – https://www.mentra.ukf.sk/vysledky.