Úspěch studentů VŠE v univerzitní celostátní soutěži JA Czech

Studenti, kteří v zimním semestru 2023/2024 absolvovali předmět 1DP049 Cvičná firma, se zúčastnili 2. ročníku univerzitní celostátní soutěže JA Czech a umístili se na druhém místě.

VŠE reprezentovali tito studenti bakalářského studia:

Markéta Ševčíková (FFU; studijní obor Finance)

Anna Vacková (FFÚ; studijní obor Finance)

David Stareček (FMV; studijní obor Mezinárodní obchod)

Martin Soubusta (FMV; studijní obor Mezinárodní obchod)

Anton Kovalenko (FPH; studijní obor Podniková ekonomika a management)

Ceny za druhé místo studentům předal pan děkan Fakulty financí a účetnictví, prof. Ing. Petr Musílek, Ph.D.

Soutěž byla organizovaná týmově se zaměřením na business projekt. Naši studenti se přihlásili do kategorie „JA Top Brand“.  Hlavním úkolem bylo vytvořit logo firmy s příběhem a 30vteřinový spot svého produktu.

Do této soutěže se přihlásilo 31 týmů z vysokých škol z České republiky. Výstupy hodnotilo 20 porotců, zejména se jednalo o manažery a manažerky z řad partnerských organizací a o zástupce inovačních a technologických center napříč ČR.

Ceny do soutěže věnovaly organizace SAP; HPE; FoB.

Gratulujeme k úspěchu!