Členové KDEP oceněni za vědeckou práci

Členové KDEP, Ing. Kateřina Berková, Ph.D., doc. Ing. Pavel Krpálek, CSc. a doc. Ing. Mgr. Katarína Krpálková Krelová, PhD., získali cenu rektora Vysoké školy polytechnické Jihlava, prof. MUDr. Václava Báči, Ph.D. za postup do finále soutěže Opus optimum 2021 za vědecký článek Formation of Professional Competences and Soft Skills of Public Administration Employees for Sustainable Professional Development. Ocenění převzala dne 9.6.2022 Ing. Kateřina Berková, Ph.D., jako zástupce Vysoké školy polytechnické Jihlava.

Za rok 2021 nebyla hlavní cena Opus optimum udělena.

Článek byl publikován v roce 2021 v časopise Sustainability, indexovaném v databázi Web of Science (Q2; IF: 3,251). Článek byl vytvořen pod hlavičkou Vysoké školy polytechnické Jihlava, Vysoké školy ekonomické v Praze a Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

Publikace

Soutěž Opus optimum je interní soutěží Vysoké školy polytechnické Jihlava o nejlepší vědeckou či odbornou práci. Soutěž je vyhlašována jednou za kalendářní rok. Přihlásit k hodnocení lze práce publikované v roce, pro který je soutěž vyhlášena. Navržené práce posuzuje porota ve složení: rektor, prorektor pro tvůrčí a projektovou činnost a předseda Akademického senátu VŠPJ.