Gratulujeme úspěšným absolventům rozšiřujícího studia PEK z detašovaného pracoviště Valašské Meziříčí

Dne 1. června 2024 se konalo kolokvium a obhajoba závěrečných prací posluchačů prvního běhu CŽV „Rozšiřující studium učitelství předmětu Písemná a elektronická komunikace“. Roční studium tak úspěšně ukončili všichni posluchači z detašovaného pracoviště Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí.

Závěrečné kolokvium se konalo v příjemném prostředí a zázemí, které vytvořilo vedení OA a VOŠ Valašské Meziříčí (Mgr. Aleš Kubíček) a vyučující rozšiřujícího studia z detašovaného pracoviště (Ing. Alena Stibůrková a Mgr. Robert Sigmund, DiS.).

Gratulujeme úspěšným absolventům a přejeme jim hodně úspěchů, inspirace a kreativních žáků v jejich další etapě učitelské profese!

Rozšiřující studium učitelství předmětu Písemná a elektronická komunikace je určené učitelům základních, středních a vyšších odborných škol, kteří si rozšiřují svoji aprobaci o výuku tohoto praktického předmětu.