Pracovní nabídka Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18 hledá učitele ekonomických předmětů – ekonomika, účetnictví, fiktivní firma (samostatně či v libovolných kombinacích) s nástupem 1. 9. 2023.

Zároveň škola nabízí varianty úvazků dle individuálních možností studentů a zohledňuje jejich časové možnosti při tvorbě rozvrhu.

Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo potvrzení o probíhajícím studiu (pozice je vhodná pro absolventy nebo pro studenty navazujícího magisterského studia)

Plat: de platových tarifů stanovených Nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění

Benefity: příspěvek na stravování ve školní jídelně v budově školy, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, finanční odměny

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce (dle konkrétní situace)

Délka pracovního poměru: na dobu určitou nebo na dobu neurčitou

Nabízíme pracovní pozici v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, velmi kvalitní technické zázemí, personální podporu, stravování v sídle školy, možnost osobního ohodnocení a odměn. Škola vyučujícím poskytuje výukové materiály a učební pomůcky, disponuje vlastní knihovnou. Další výhodou je stabilní pedagogický sbor, téměř sedmdesátiletá tradice školy a nadstandardní vybavenost pro zaměstnance i žáky.

Kontakt: moravcova@spsdmasna.cz     lorman@spsdmasna.cz